Слива середньо-пізня "Йойо"

Модель: Prunus domestica "Jojo"
90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Йойо - сорт сливи середньо-пізнього строку дозрівання німецької селекції. Отримано сорт в 1981 році в результаті схрещування сортів Ortenauer x Stanley. Сорт самоплідний. Швидкоплідність висока, в плодоношення вступає на 2-3-й рік після посадки. Врожайність висока, щорічна. Зимостійкість і посухостійкість високі. Стійкість до грибних хвороб висока. Перший в світі сорт сливи абсолютно стійкий до вірусу шарки.

Дерево середньоросле, формує округлу, широку, не густу крону. Цвіте в ранньо-середні терміни.

Плоди великі, масою 45-50г, подовжено-овальної форми. Шкірочка темно-фіолетова (колір плодів може коливатися від темно-синього до світло-фіолетового кольору), з блакитним восковим нальотом. М'якоть зелено-жовта, щільна, м'ясиста, середньої соковитості, кисло-солодка, доброго смаку. Кісточка невелика, злегка приросла до м'якоті, добре відділяється від неї. Дегустаційна оцінка - 4,3-4,5 бала. У свіжому вигляді плоди середнього смаку, але відмінно підходять для отримання чорносливу, сливової випічки, десерту і технічної переробки, для виготовлення високоякісних компотів.

Знімна стиглість плодів настає з 25 серпня по 10 вересня. Плоди довго висять на дереві, не обсипаються, не втрачають своїх смакових якостей. Характерною особливістю сорту є часто зрощені бочками плоди. Транспортабельність плодів хороша. Сорт може використовуватися як для промислового, так і аматорського садівництва.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Висота дорослої рослини 3,5 - 4 м
Срок дозрівання Середньо-пізній
Колір Темно-фіолетовий
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

слива Йойо, саджанці сливи Йойо, слива Джойо