Рододендрон Шліппенбаха

Модель: Rhododendron schlippenbachii

Доступні варіанти


80.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Рододендрон Шліппенбаха (Rhododendron schlippenbachii) - листопадний вид рододендрона, підроду Pentanthera секції Sciadorhodion. Названий на честь морського офіцера А. Е. Шліппенбаха. У природі поширений в Японії, Кореї, північно-східній частині Китаю, в Приморської частини Росії. Зростає на кам'янистих схилах гір серед світлих листяних і хвойних лісів, утворює зарості.

Чагарник листопадний, низькорослий, рідко високорослий, висотою 0,2 (0,4) - 2 (4) м, раскидисто-гіллястий, часто сланкий. Листки клиновидно-яйцеподібні, зібрані по 4 - 5 шт, зверху темно-зелені, восени яскраво забарвлені.

Квітки блідо-рожеві, зібрані в суцвіття по 3 - 6 шт. Розпускаються одночасно з листям або раніше. Цвіте в квітні - травні. Тривалість цвітіння - 3 тижні. Цвісти починає вже на 4 рік.

Рододендрон Шліппенбаха віддає перевагу слабокислим грунтам, краще за інших видів рододендрона переносить вапнякові грунти. Морозостійкість вище середньої, витримує зниження до -26 °. Квітки можуть страждати від весняних заморозків. Висаджувати рекомендується в півтіні або в повній тіні, в захищених від північних вітрів місцях.

Використовується в одиночних і групових посадках в садах і парках, при створенні ландшафтних композицій. Добре підходить для посадки в тіні великих дерев.

Характеристики
Висота саджанця 25 см
Вік садженця 3 роки
Форма дорослої рослини 0,4 - 2 (5) м
Колір Блідо-рожевий
Зона морозостійкості USDA Вище середньої, до -26°
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Вимоги до грунту Кислий, полукислий
Темп росту Середня
Відношення до освітлення Півтінь, тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари