Рододендрон короткоплідний (Рододендрон Форі, Рододендрон рожевий)

Модель: Rhododendron brachycarpum

Доступні варіанти


165.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Рододендрон короткоплідний, або рододендрон Форі, або рододендрон Рожевий (Rhododendron brachycarpum, Rhododendron fauriei) - вид вічнозеленого рододендрона з підсекції Pontica, секції Ponticum, підроду Hymenanthes. У природі вид зустрічається в Японії, Кореї, в Росії на Далекому Сході. Росте на кам'янистих ділянках серед змішаних лісів.

Чагарник або невелике дерево, вічнозелений, заввишки в 10 років близько 0,5 м, в дорослому віці заввишки 4 - 6 м, і діаметром стовбура 15 - 20 см. Темп зростання повільний, щорічний приріст становить в молодому віці 1,5 см, далі 4 - 6 см в рік. Гілки міцні. Листя темно-зелені, довжиною до 20 см, шириною 8 см.

Квітки завдовжки до 4 см, білі, рожево-білі, рожеві, часто з зеленими вкрапленнями, зібрані в пучки по 10 - 15 шт. Цвітіння триває близько місяця, з початку червня до липня. Плоди дозрівають у вересні.

Рододендрон короткоплІдний віддає перевагу слабо кислим або нейтральним грунтам. Не переносить пересихання і надмірного перезволоження грунту. Висаджувати рекомендується в півтіні, на сонці колір листя втрачає свою контрастність. Морозостійкість висока, витримує зниження температури до -29 °.

Використовується в одиночних і групових посадках, в садах і парках, в дендропарках, при створенні різних ландшафтних композицій.

Характеристики
Висота саджанця 20 см
Вік садженця 3 роки
Форма дорослої рослини 4 м
Колір Біло-рожевий
Зона морозостійкості USDA Висока, до -29°
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Не переносить надмірного зволоження
Вимоги до грунту Слабокислий
Темп росту Повільна
Відношення до освітлення Півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари