Робінія звичайна (Робінія псевдоакація)

Модель: Robinia pseudoacacia

Доступні варіанти


40.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Робінія звичайна, або Робінія псевдоакація (Robinia pseudoacacia) - листопадне дерево родини родини бобових, більше відоме під назвою Біла акація, родом з Північної Америки.

Дерево висотою до 30 - 35 м. Крона велика, розлога. На гілках присутні колючки. Корна темно-сіра, на молодих приростах зеленувата. Листки довжиною 18 - 20 см, чергові, непарноперисті, зелені, з 4 - 10 парами округлих листочків. Квітки білі, зібрані в густі суцвіття - китиці, довжиною 10 - 20 см. Цвіте наприкінці травня - на початку червня. Плоди - боби довжиною 4 - 8 см. Усі частини дерева крім квіток отруйні.

Робінія має високу морозостійкість, посухостійкість та жоростійкість. Використовується як декоративна рослина в садах та парках, в міському озеленні. В лісовому господарстві використовується як лісоутворююча культура. Робінія звичайна є чудовим високопродуктивним медоносом, мед з робінії дуже цінується. Медопродуктивність робінії становить від 300 до 1000 кг меду з 1 га. З квітів робінії виготовляють ефірну олію, що використовується в парфюмерії.

Характеристики
Форма дорослої рослини 30 - 35 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Невимоглива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока
Відношення до освітлення Невимоглива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари