Аморфа кущова / 20 см / Р9

Модель: Amorpha fruticosa
55.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Аморфа кущова (Amorpha fruticosa L.) - декоративний кущ родини бобових родом з Північної Америки. В культурі широко розповсюджена по всій Європі та Азії.

Кущ висотою 1 - 3 м. Гілки тонкі. Кора бура або темно-сіра. Листки чергові, непарноперисті, довжиною 12 - 22 см, складаються з 8 - 12 пар видовжено-овальних листочків. Листки зверху зелені, знизу сірувато-зелені.

Квітки червонувато-фіолетові, довжиною 3 - 6 мм, зібрані в густі видовжені суцвіття-китиці  довжиною до 10 - 15 см. Цвіте в травні - червні. Плоди - однонасінні або двонасінні боби довжиною 5 - 8 мм. Насіння гладеньке, довжиною 3 - 4 мм, видовжено-овальне, коричнювате.

Використовується аморфа в якості декоративної рослини в садах та парках, в міському озелененні, як в одиночних так і в групових посадках, при створенні декоративних ландшафтних композиції, для створення густих живоплотів. Добре переносить формуючу обрізку. Завдяки її великій розгалуженій кореневій системі її часто її використовують для укріплення берегів водоймищ, схилів залізничних та автомобільних доріг, в протиерозійних насадженнях в Південних областях України. Рослина має високу посухостійкість та витривалість, витримує засоленість грунтів. Аморфа є чудовим медоносом та пилконосом. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре