Каштан кінський звичайний, насіння, 10 шт

Модель: Aesculus hippocastanum
15.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Каштан кінський звичайний - листопадне дерево з родини сапіндових (Sapindaceae). Каштан є хорошими медоносним і дуже декоративним протягом всього періоду вегетації деревом. Використовується для садових, паркових насаджень і насаджень уздовж доріг.

Дерево досягає висоти 25 м. Листя велике, складне 5-7-пальчасте, супротивне, з довгими черешками, без прилистків. Листя утворює щільну крону. Квітки дзвониковидні, до 2-х см діаметром, двостатеві, неправильні, з косою площиною симетрії, що проходить через четвертий чашолисток. Суцвіття великі, у вигляді пірамідальних прямостоячих кистей. Цвіте в травні-червні.

Плоди - тристулкові шипуваті коробочки, кожна містять одне (рідше - два або три) горіховидні насінини.

Кінські каштани вологолюбиві і надають перевагу суглинистим грунтам, що містять вапно. Добре переносять міські умови, але в промислових районах страждають від диму і газів, а також у багатьох районах - від каштанової мінуючої молі. Ростуть повільно, особливо перші 10 років, більш інтенсивно - у віці 10 - 25 років. Плодоносити починають через 15 - 25 років після посадки.

Висівають насіння каштана восени або весною. У випадку весняного посіву необхідно проводити стратифікацію протягом 2 - 3 місяців у вологому перліті або піску при температурі 1 - 5 С°. Схожість насіння, за умови правильно проведеної стратифікації становить 90 - 100%.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари