Горіх серцевидний

Модель: Juglans cordiformis

Доступні варіанти


90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Горіх серцевидний (Juglans cordiformis) - листопадне горіхоплідне дерево родини Горіхових. В природі росте з горіхом Зибольда в лісах Японії. Горіх серцевидний використовується як горіхоплідна і декоративна культура. Серцеподібний горіх відрізняється здатністю очищати повітря від парів бензину та ацетилену. Тому цей вид особливо доцільно висаджувати містах і уздовж доріг.

Дерево досягає висоти 15-18 м. Кора стовбура стовбура світло-сіра, пагони коричневі, опушені, липкі, верхівкові бруньки на них великі, довжиною до 2 см. Листя дуже велике, 50-100 см в довжину, з 11-15 листочками. Листочки несиметричні, видовжено-овальні, на вершині загострені, майже сидячі або на коротких черешках, зверху голі, з нижньої уздовж жилок опушені. Досягають довжини 6-18 см і ширини 3-5 см.Сережки з тичинковими квітками довжиною до 20 см і товщиною 1 см. У квітці 20-25 тичинок. Маточкові квітки по 8-12 шт. в кистях, рильця довгі рожево-червоні.

Плоди в кистях по 7-12 шт., зеленого забарвлення, залозисто-опушені, завдовжки до 5 см і шириною 4 см. Горіх довжиною до 4 см і шириною 3 см, серцеподібної форми з витягнутою в вістрі вершиною, світло-буро-коричневі з гладкою тонкою шкаралупою і двома слабо виділеними рубцями. Маса горіха 4-5 г, вихід ядра до 30% від маси горіха, ядро смачне, жирність 64-67%. Плоди дозрівають у вересні.

Характеристики
Форма дорослої рослини 15 - 18 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

горіх серцевидний, саджанці горіха серцевидного