Гліцинія китайська (Вістерія китайська)

Модель: Wisteria sinensis
109.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Гліцинія китайська або Вістерія китайська (Wisteria sinensis) - декоративна дерев'яниста ліана з сімейства Бобові. Рослина родом з Китаю і Японії.

Ліана досягає 20-25 м у висоту. Стебла закручені проти годинникової стрілки, молоді гілочки вкриті білуватим опушенням, потім оголюється. Листки чергові, непарноперисто розділені на 7-13 листочків, кожен з яких вузькояйцевидної форми. Гроновидні суцвіття з'являються на верхівках гілочок або в пазухах листків дворічних пагонів, великі. Квітки синьо-фіолетового кольору, 2-2,5 см завдовжки, ароматні. Цвіте навесні, з квітня по травень. Всі частини рослини отруйні.

Гліцинія віддає перевагу нейтральним або слаболужним грунтам. Висаджувати потрібно на сонячних ділянках, захищених від північних вітрів і протягів. Морозостійкість середня.

Використовується для вертикального озеленення в малих і середніх садах і парках, для заплітання альтанок, терас, балконів. При правильній обрізці можна формувати дерева або кущі різних химерних форм і розмірів. При такому формуванні рослина потребує міцних підпор.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 20 см
Форма дорослої рослини 20 - 25 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці гліцинії китайської, Wisteria sinensis