Батат "Вінницький рожевий", розсада / 10 шт

Модель: Ipomoea batata "Vinnickiy pink"

Доступні варіанти


100.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Вінницький рожевий" (Vinnickiy pink) - популярний високоурожайний сорт батату з рожевою шкіркою та білуватою м'якоттю. Сорт виведений в Україні та акліматизований для вирощування по всій території України. Дає хороші врожаї навіть без використання капельного поливу.

Кущ потужний, з довжиною пагонів 1,5 - 2 м. Не цвіте, або рідко випускає не багато квіток. Компактність залягання бульб висока. Швидкість пробудження та проростання бульб середня. Вихід розсади з 1бульби 25 - 35 шт. Температура проростання від 19° С.

Бульби великі. Шкірочка гладенька, тоненька, рожево-червона, в процесі зберігання та в місцях пошкодження темніє, перед приготуванням можна не чистити. М'якоть щільна, білувата, солодкість нижче середньої (2 із 5), високої вологості, на зрізі молочка не виділяє. Після термічної обробки м'якоть залишається вологою, не набуває крохмалистої розсипчастої консистенції. Смак капустяної кочерижки без гіркоти, злегка картопляний.

Строк дозрівання ранній, період вегетації 90 - 100 днів. Урожайність висока, становить від 2 до 5 кг з 1 куща, це найвища урожайність з усіх сортів для території України. Бульби зберігаються добре, мінімальна температура зберігання +9° С. Стійкість до грибкових захворювань висока. Добре підходить для запікання та для використання як замінник картоплі.


Характеристики
Срок дозрівання Ранній
Колір Рожево-червоний
Солодкість Середня
Урожайність Висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

біла м'якоть