Батат "Перпл" (Purple, "Фіолетовий")

Модель: Ipomoea batatas "Purple"

Доступні варіанти


35.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Батат "Перпл" (Purple), або Пурпуровий, або Фірлетовий - оригінальний екзотичний сорт батата американської селекції з красивою темно-фіолетового м'якоттю. Сорт старий, але популярність цього сорту останнім часом тільки збільшується. З пурпурового батат виготовляють фіолетовий шоколад і застосують в кулінарії для виготовлення фіолетового пюре для прикраси блюд.

Кущі потужні, з довгими пагонами, діаметром до 1,5 м. Листки темно-зелений. Цвіте, але насіння зав'язується рідко. Компактність залягання бульб висока або вище середньої. Швидкість пробудження та проростання бульб висока. Вихід розсади з 1бульби більше 50 шт. Температура проростання від 20° С.

Бульби витягнуті. Шкірочка фіолетового кольору, тонка, перед приготуванням можна не чистити. М'якоть фіолетова, того ж кольору що і шкірка, середньої солододкості (3 бали з 5), на зрізі виділяє багато білого молочного соку. Фіолетовий колір зберігається при температурній обробці, що дозволяє створювати на тарілці різнокольорові комбінації з іншими сортами батата. М'якоть фіолетового батату, на відміну від м'якоті інших сортів батату, містить велику кількість антоціанів і антиоксидантів, які сприяють збереженню зору, поліпшення роботи імунної системи, що уповільнюють процеси старіння і запобігають розвитку раку. Антоціанові пігмент розчиняється в воді і використовується як харчовий барвник, зокрема, для фарбування соків і алкогольних напоїв.

Строк дозрівання ранній, період вегетації 90 - 100 днів. Урожайність середня, становить 1,5 - 2,5 кг з 1 куща. В несприятливі роки та без відсутності технології урожайність низька. Зберігається добре, температура зберігання 10 - 20 ° С. Стійкість до грибкових захворювань висока, також сорт стійкий до ураження личинками-шкідниками. 

Характеристики
Срок дозрівання Ранній
Колір Фіолетовий
Солодкість Середня
Урожайність Середня

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

фіолетова м'якоть