Вишня "Зустріч"

Модель: Prunus cerasus "Зустріч"
75.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Вишня "Зустріч" - великоплідний середньопізній сорт вишні, виведений в 1966 році в Мелітопольському інституті зрошуваного садівництва імені М. Ф. Сидоренко НААН, в результаті схрещування вишні Любська з дюком Київська-19. Сорт Зустріч частково самоплідний, тому для нормального плодоношення йому потрібна присутність на ділянці сторонніх запилювачів. Кращими запилювачами для цієї вишні вважаються сорти Пустунка, Любська, Самсоновка, Примітна і Валерій Чкалов.

Дерево кущовидне, слаборосле, іноді карликове, максимальна висота - 2 метри. Крона густа, округла, поникла. Листки великі, овальні, з зазубреними краями, зеленого кольору. Плодоносити вишня починає на третій - четвертий рік після посадки, плоди формуються на однорічних приростах і букетний гілках.

Плоди вагою від 8,6 до 15 грам, в середньому 9 грам. Кісточка вишні вільна, середніх розмірів, округлої форми, злегка стисла з боків, від м'якоті відділяється без особливих труднощів. Шкірочка темно-червона, блискуча, тонка, але при цьому щільна, легко відділяється від плода. М'якоть червона, соковита і ніжна, сік малиновий. Смакові якості вишні чудові - від 4,75 до 5 балів за п'ятибальною шкалою. Плоди універсальні - їх можна використовувати як для вживання в свіжому вигляді, так і для зимових заготовок, приготування різних страв і заморозки. Вишеньки цього сорту абсолютно спокійно переносять транспортування на далекі відстані, тому придатні і для вирощування з комерційною метою.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 100 - 140 см
Висота дорослої рослини 2 м
Срок дозрівання Середньопізній
Колір Темно-червоний
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа магалебка)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари