Ялина двоколірна (Ялина Алькокка)

Модель: Picea bicolor
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялина двоколірна, ялина Алькокка, ялина японська або ялина звичайна "Біколор" (Picea bicolor, syn .: Picea alcoquiana, Picea abies "Bicolor", Picea japonica) - дуже оригінальний гарний вид ялини японського походження з двоколірною хвоєю.

Висота дорослої рослини 3 - 5 м, з діаметром крони 1,5 - 2 м. Форма крони конічна. Гілки горизонтально розташовані, блідо оранжево-коричневі. З віком кора покривається декоративними тріщинами і товстими лусочками. Хвоя розташована по спіралі, темно-зелена зверху і синьо-зелена з іншого боку, з білими прожилками на обох сторонах - вони утворюють ефект "двоколірності". Яскраво-зелений молодий приріст різко контрастує з темно-зеленою хвоєю. Шишки видовжені, в молодому віці зелені з пурпуровим відтінком, дозріваючи стають світло-коричневими, не втрачаючи пурпурного відтінку.

Ялина двоколірна полюбляє помірно родючі, дреновані, нейтральні або кислі грунти. Садити рекомендується на сонячному місці, рости вона може також і в півтіні. Морозостійкість середня.

Використовується в одиночних, групових і комбінованих посадках, при створюванні ландшафтних композицій, у великих, середніх і маленьких садах.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 3 - 5 м
Колір Темно-зелено + блакитно-зелена

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці ялини двоколірної, саджанці ялини Алькокка, ялина японська, ялина Біколор, Picea bicolor