Ялівець прибережний "Олд Голд"

Модель: Juniperus confertaall "Old Gold"
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ялівець прибережний Олд Голд (Juniperus confertaall "Old Gold") - форма ялівця прибережного з хаотично розстеленою плоскою кроною.

Кущ компактний, висота дорослої рослини не перевищує 20 см при діаметрі крони 80-90 см. Росте повільно, річний приріст не більше 7-10 см. Скелетні гілки помірно довгі, сильно і хаотично розгалужені, особливо на кінцях, від центру куща відходять горизонтально, нерівномірно і стеляться по землі, формуючи плоску асиметричну крону.

Хвоя блискуча, довга, тонка, з загостреними кінчиками, помірно колюча, іноді серповидна, на пагонах розташовується рідко, забарвлена в жовтувато-зелений колір. Молодий приріст яскравий, золотисто-жовтий, ефектно виділяється на тлі старої хвої. Шишкоягоди дрібні, кулясті.

Сорт не вимогливий до грунтів, добре росте на свіжих, дренованих, помірно зволожених грунтах. Рекомендується садити тільки на відкритих, сонячних ділянках, виносить півтінь. Використовується в облаштуванні альпійських гірок, в японських і китайських садах навколо вкопаних різнокольорових каменів і валунів, в рокарії, для покриття вертикальних скельних ділянок.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 5 - 10 см
Форма дорослої рослини 0,2 м
Колір Жовто-зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре