Вейгела квітуча "Candida" / h 30 / C 1.5

Модель: Weigela florida "Candida"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Вейгела квітуча "Кандіда" або вейгела біла (Weigela florida "Candida", syn .: Weigela Avalanche) - гібридна форма вейгели квітучої з білосніжно-білими квітами. Гібрид отриманий в результаті схрещування вейгели квітучої і вейгели корейської.

Кущ прямий, заввишки до 2 м з густою кроною і розлогими пагонами. Рослина швидкоростуча, щорічний приріст становить близько 20 - 30 см, як у висоту так і в ширину. Листки еліпсовидні, овально-загострені, супротивно розташовані, яскраво-зелені, з нижнього боку опушені. Квітки дзвониковидні, діаметром 3,5 - 4 см, білосніжно-білі. Цвіте з середини травня до середини червня, можливе повторне цвітіння.

Вейгела квітуча "Кандіда" віддає перевагу вологим, але не перезволоженим, родючу, слабокислим, нейтральним або слаболужним грунтам. Висаджувати рекомендується на відкритих сонячних ділянках. У тіні відзначається слабке цвітіння і затримка в зростанні. Стійкість до хвороб і шкідників висока, хоча може пошкуджуватися попелицею. Морозостійкість середня. На зиму рекомендується вкривати.

Використовується в одиночних і групових посадках в садах і парках, а також для створення живоплоту.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 1 - 2 м
Колір Білий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

вейгела квітуча, красивоквітучий кущ