Груша літня "Улюблениця Клаппа"

Модель: Pyrus communis "Улюблениця Клаппа"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Улюблениця Клаппа" - літній сорт груші, виведений шляхом селекції з насіння сорту Лісова красуня Т. Клаппом в США в 1860 році. Улюблениця Клаппа вважається одним з кращих літніх сортів.

Дерево середньоросле, висота дорослого дерева досягає 3-4 м. Середня тривалість життя становить 55 років. Молоді дерева ростуть досить активно, утворюючи пірамідальну негусту крону, яка з віком стає широкоокруглою, з товстими основними гілками, розташованими під кутом в 45 градусів. Кора на штамбі злегка потріскана, а на основних гілках гладка, темно-сіра, деревина крихка. Плоди зав'язуються на кільчатках, частково - на плодових прутиках. Квітки великі, білого кольору.

Плоди на молодих деревах великих розмірів і вагою до 250 г, у міру зростання дерева вони стають дрібнішими (110-120 г). Шкірочка плодів під час дозрівання жовто-зелена, з рожевим рум'янцем з одного боку, ніжна і гладка на дотик. При повному дозріванні плоди переважно жовтого забарвлення з яскравим рум'янцем. М'якоть білого кольору, соковита, з кисло-солодким смаком і пряним ароматом. Насіння дрібне, темно-коричневого кольору.

Знімна стиглість плодів настає на початку серпня, споживча - в середині - другій половині серпня.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Ранній (літній)
Колір Жовтий з червоним рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ВА-29)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

груша Улюблениця Клаппа, саджанці груші Улюблениця Клаппа