Тсуга канадська "Джедделох"

Модель: Tsuga canadensis "Jeddeloh"
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Тсуга канадська "Джедделох" (Tsuga canadensis "Jeddeloh") - карликовий декоративний сорт тсуги канадської. Сорт виведений в розсаднику німецького міста Jeddeloh в 1950 році.

Дерево або кущ в дорослому віці висотою до 1 м, у віці 10 років не більше 50 см. Темп зростання дуже повільний. Крона напівсферична, фонтановидної форми. Гілки утворюють плоскі віяла, що ростуть вгору під кутом приблизно 45 °, а на кінцях хиляться вниз. Хвоя дрібна, світло-зелена з легким синьо-зеленим відтінком. На зиму хвоя набуває бронзоватого відтінку.

Тсуга канадська "Джадделох" віддає перевагу родючим, вологим, нейтральним або кислим грунтам. Добре переносить навіть ґрунти з надлишком вологи. Не переносить лужний грунту. Під час посадки і в сезон посухи потребує рясного поливу. Висаджувати "Джадделох" необхідно в тіні, півтіні або на сонці. При вирощуванні в контейнерах на сонці розташовувати не рекомендується. Морозостійкість сорту висока.

Використовується в переважно в одиночних посадках, при облаштуванні альпінаріїв, рокаріїв, кам'яних і вересових садів, ландшафтних композицій, для посадки в контейнерах.
Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 5 - 10 см
Форма дорослої рослини 0,5 м
Колір Зелений з блакитнуватим відтінком

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці тсуги канадської "Джадделох ", Tsuga canadensis "Jeddeloh"