Спірея Білларда "Triumphans" / 40 см / C1.5

Модель: Spiraea x billardii "Triumphans"
90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Спірея Білларда "Тріумфанс" (Spiraea x billardii "Triumphans", syn.: Spiraea pseudosalicifolia "Triumphans", Spiraea menziesii "Triumphans") -  прямостоячий листопадний кущ з пурпурово-рожевими, зібраними в конусоподібні суцвіття, квітами, гібрид спіреї Дугласа і спіреї верболистої.

Кущ високорослий,  висотою 1,5 - 2,5 м, діаметром крони 1,5 - 2 м. Крона напівкуляста, розкидиста. Пагони трохи відхиляються в сторони, в молодому віці зелені, потім червонувато-бурі, опушені, з віком - голі, ребристі. Листки тьмяно-зелені зверху, блакитно-зелені знизу, вузькі, довгасті, загострені на кінці, до 10 см завдовжки. Квіти темно рожеві, зібрані в дуже густі численні великі конусоподібні суцвіття до 20 см завдовжки, з'являються в другій половині літа і тримаються до самих морозів.

Спірея Білларда віддає перевагу пухким, слабо кислим, суглинистим та супіщаним грунтам. Рослина тіневитривала, але краще цвіте на сонячних місцях. Засухостійкість і морозостійкість висока. Добре переносить стрижку, в тому числі й формуючу.

Використовується в одиночних і групових посадках в садах і парках, для створення живоплотів і садових композицій.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 1,5 - 2,5 м
Колір Рожевий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

спірея, красивоквітучий кущ