Слива середньостигла "Юбілеум"

Модель: Prunus domestica "Jubileum"
60.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Юбілеум (Jubileum) - сорт сливи середнього строку дозрівання шведської селекції. Отриманий в результаті схрещування сортів Giant і Yakima в 1989 році. Сорт самоплідний. Хороший запилювач для інших сортів сливи. Для підвищення врожайності використовують запилювачі. Кращі запилювачі: Ренклод Зелений, Ренклод Альтана, Королева Вікторія. Вступає в пору плодоношення на 3-4-й рік після посадки. Врожайність висока, щорічна. Зимостійкість висока. Стійкість до грибних хвороб висока.

Дерево середньоросле, формує в молодому віці густу крону, яка схильна до оголення вертикально зростаючих гілок. Після вступу в пору плодоношення крона стає більш розлогою і не такою густою.

Плоди великі, середньою масою 50-70г, максимальною масою - 80-100г, овальної форми. За зовнішнім виглядом плоди схожі на сорт Вікторія. Шкірочка рожево-червона, покрита тонким, світлим нальотом. На поверхні плода спостерігається велика кількість світло-коричневих цяточок. М'якоть помаранчева, щільна, соковита, солодка з легкою кислинкою, високоцукриста, відмінного десертного смаку. Кісточка середнього розміру, подовженої форми, легко відділяється від м'якоті. Сорт універсального використання: плоди вживаються в свіжому вигляді, а також для приготування чорносливу, компотів і соку.

Дозрівають плоди - 10-20 серпня. При сильному загущенні і при відсутності поливу плоди дрібнішають, погіршуються їхні смакові якості. Потребує проріджуванні зав'язі. Товарність плодів висока. Рекомендується як для промислового так і для присадибного садівництва.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Срок дозрівання Середній
Колір Рожево-червона
Смак Кислувато-солодка
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

слива Юбілуем, саджанці сливи Юбілеум, пуміселект