Слива пізня "Президент"

Модель: Prunus domestica "President"
70.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Слива "Президент" - старий англійський сорт, відомий з XIX століття. Сорт високосамоплідний. Запилювачі Стенлей, Скороспілка червона, Мирна, тернослива Куйбишевська. У плодоношення вступає рано, на 5-6 рік після посадки. У 6-8 років врожайність 15-20 кг з дерева, в 9-12 років дає 25-40 кг з дерева, в зрілому віці може досягати 70 кг з одного дерева. Зимостійкість вища за середню.

Дерево середньоросле, швидкоросле. Спочатку утворює пірамідальну крону з піднятими гілками. У більш зрілому віці крона стає овально-округла, розлога. Плодоносить переважно на букетних гілочках. Цвіте 10 - 19 травня. Квіти білі, великі, зібрані в подвійні, потрійні, суцвіття.

Плоди великі, 45-50 г, більш-менш одномірні, округлої форми з округлою вершиною. Основа плоду з невеликим заглибленням, ямка широка. Черевний шов малопомітний. Плодоніжка середніх розмірів. Від гілки поди відокремлюються добре. Основне забарвлення зелене, покривне - синє, суцільне. Підшкірні цяточки білі, добре помітні, в невеликій кількості. Шкірочка середньої товщини, гола, з середньою товщини восковим нальотом, з плоду погано знімається. М'якоть ніжна, соковита, жовто-зеленого кольору. Кісточка середніх розмірів, яйцеподібна, загострена зверху і знизу, покрита ямками, добре відділяється від м'якоті. Дегустаційна оцінка свіжих плодів - 4,0 бала.

Знімна стиглість плодів настає в другій декаді вересня. Кріпляться плоди міцно, обсипатися можуть тільки при перезріванні. Плоди мають хорошу транспортабельність.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3,5 - 4 м
Срок дозрівання Пізній
Колір Синій
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари