Слива пізня "Анжеліно"

Модель: Prunus domestica "Angeleno"
119.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Анжеліно (Анжеліна) - сорт сливи виведений в Америці, в результаті схрещування аличі Каліфорнія і Японської сливи. Анжеліна вступає в пору плодоношення рано - на 3 - 4 рік після посадки. Урожайність регулярна, плавно зростаюча щороку. З одного дерева можна зібрати досить великий урожай - 50 - 70 кг. Стійкість до грибкових захворювань у сорту на середньому рівні. Низька стійкість до моніліозу. Зимостійкість і посухостійкість Анжеліни вище середніх показників.

Дерево по зовнішнім виглядом сильно нагадує аличу, воно володіє потужною силою зростання, висота - не менше 3-х метрів. Крислату, широкопірамідальной форми крону формують міцні гілки. Пагони покриті коричнево-зеленою корою. Загущенность помірна. Листя зеленого кольору, з матовою поверхнею, з середньо-вираженим жилкуванням. Форма листа еліпсовидна, верхівка загострена, основа клиновидна. Цвітіння відбувається в пізні строки.

Плоди цього сорту нагадують сливові. За розміром великі, широкоокруглої, іноді бочковидной форми. Звичайна маса 50 - 90 грам, максимальна - 120 - 150 грам. Черевний шов слабо виражений. Шкірочка щільна, в період зрілості має темно-фіолетовий, майже чорний колір. Восковий наліт густий, блакитно-білого відтінку. М'якоть красивого бурштинового кольору, дуже щільна, волокниста, соковита. На смак слива кисло-солодка. Оцінка дегустаторів - 4,2 - 4,5 бала. Кісточка невелика, від м'якоті відділяється легко. Плоди використовуються у свіжому вигляді і для приготування соків з м'якоттю, джемів. У компотах шкірка не розтріскується, а м'якоть залишається пружною. Також плоди використовують для заморозки і виготовлення чорносливу екстра-класу.

Знімна стиглість плодів настає в кінці вересня - початку жовтня. Сливи можна зривати навіть в стадії технічної стиглості, вони здатні не тільки відмінно достигати під час зберігання, а й набувати ще більш високі смакові якості. Транспортабельність плодів висока, на товарний вигляд тривалі перевезення не впливають. У холодильнику урожай спокійно пролежить до 4-х місяців, в звичайному підвалі - близько місяця.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Середньопізній
Колір Темно-синій
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре