Секвоя вічнозелена

Модель: Sequoia sempervirens
240.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Секвойя вічнозелена (Sequoia sempervirens) - найвище дерево планети, досягаэ висоти до 130 м і діаметра стовбура 8,5 - 9 м. Секвойя вічнозелена - вічнозелене хвойне дерево сімейства таксодієвих, єдиний представник роду Секвойя. Секвої родом з юрського періоду, тоді вони були поширені по всіх континентах, в наш час зустрічаються тільки на території Північної Америки.

Дерево заввишки 60 - 90 (130) м, діаметром стовбура біля основи 5 - 6 (9) м. Дерево швидкоросле, річний приріст становить до 1 м. Крона секвої щільна і широка в молодому віці, пізніше відкрита, нерегулярна вузько-конічна, утворена гілками зростаючими горизонтально або з легким нахилом вниз. Коренева система складається з неглибоких, широко розкинутих бічних коренів. Стовбур обгорнутий в товсту, волокнисту, порівняно м'яку, що не піддається горінню кору. Кора жорстко-волокниста, глибоко-борозниста, червоно-коричневого кольору, товщиною близько 35 см. Тривалість життя дерева більше 2000 років. 

Молоді пагони ростуть злегка в сторони і вгору. Гілки тонкі, темно-зелені. Листорозміщення дворядне. Листя 15-25 мм в довжину. Шишки яйцевидної форми від довгастих до кулястих, 12-35 мм завдовжки, червонувато-коричневого кольору.

Секвойя віддає перевагу добре дренованим, свіжим алювіальним грунтам. Використовується як декоративна культура в великих парках. Часто секвойю вечнозеленую садять в якості "родового дерева".

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, пакет 2л
Висота саджанця 40 см
Вік садженця 2,5 роки
Форма дорослої рослини 60 - 90 (130) м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

саджанці секвойї вічнозеленої, Sequoia sempervirens