Рододендрон гібридний "Гельсінський Університет"

Модель: Rhododendron hybrida 'Helsinki University'
129.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Рододендрон гібридний "Гельсінський Університет" (Rhododendron hybrida 'Helsinki University') - гібридний сорт вічнозеленого рододендрона з підвищеною морозостійкістю фінської селекції.

Кущ (або невелике дерево) вічнозелений, заввишки в 10-річному віці 1 - 1,5 м, діаметром крони до 1 м, висотою в дорослому віці до 2 м. Листки завдовжки 11 - 15 см, шириною 5 - 6 см, голі, темно-зелені. Коренева система поверхнева.

Квітки діаметром 7,5 - 8 см, рожеві, з червоними вкрапленнями, зібрані в суцвіття по 12 - 18 шт, розташовані на кінцях пагонів. Цвітіння триває близько місяця, з початку червня до початку липня.

Рододендрон "Гельсінський Університет" вимагає кислих вологих добре дренованих грунтів. У період посухи потребує поливу. Висаджувати рекомендується в півтіні або в повній тіні. Морозостійкість дуже висока, переносить зниження температури до -32 ° - 39 °

Використовується в одиночних і групових посадках в садах і парках, при створенні ландшафтних композицій. Добре підходить для посадки в тіні великих дерев.

Характеристики
Висота саджанця 20 см
Вік садженця 3 роки
Форма дорослої рослини 2 м
Колір Рожевий
Зона морозостійкості USDA Дуже висока
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Кислий
Темп росту Повільна
Відношення до освітлення Півтінь, повна тінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари