Робінія клейка, насіння, 10 шт

Модель: Robinia viscosa
40.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Робінія клейка (Robinia viscosa) - листяне дерево сімейства Бобових. У садах і парках використовують в одиночних і групових насадженнях, є цінним медоносом.

Дерево заввишки 5 - 8 (12) м, з широкою кроною і стовбуром діаметром до 35 см. Кора темно-коричнева, гладка. Листя довжиною до 20 см, з 13-25 листочків; листочки видовжено-еліпсовидні, довжиною 2,5-4 см, шириною до 2 см, на верхівці більш-менш тупі і з коротким шипиком, при підставі округлі або широко клиновидні, в молодому віці опушені, пізніше зверху голі, яскраво-зелені, знизу сіруваті, голі або опушені. Прилистники перетворені в шиловидні колючки довжиною 4-5 мм або опадаючі.

Квітки рожеві, довжиною близько 2 см, зібрані по 6-15 в майже прямостоячі кисті довжиною 5-10 см і шириною 4-5 см. Чашечка довжиною до 7 мм, шириною 5 мм, темно-червона, з вузько трикутними зубцями. Цвіте в травні - червні, вдруге в серпні. Плодоносить із серпня.

Боби довгасто-лінійні, довжиною 5,5-9 см, шириною до 12 мм, на кінці з загнутим догори носиком. Насіння довгасто-ниркоподібні, довжиною близько 4 мм, шириною 2 мм, гладкі, коричневі, матові.

Перед посівом насіння робінії ошпарюють окропом 1 - 2 раза поспіль, після чого їх відразу висівають. Схожість насіння становить 100 %.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари