Яблуня "Ренет Симиренка" (М9)

Модель: Malus domestica "Ренет Симиренко"

Доступні варіанти


60.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Ренет Симиренка" — зимовий сорт яблуні невідомого походження. Описаний і введений в каталог в 1880 році видатним українським помологом Л. П. Симиренком. Має високу посухо- та жаростійкість сорту. Стійкість до парші та борошнистої роси нижча за середню. Дерева починають плодоносити на  слаборослих клонових підщенпах на 4-5-й рік після посадки. Швидко нарощує врожаї: 7—8-річні дерева формують по 12—15 кг, 10—13-річні — до 100 кг плодів.

Дерево сильноросле, вище середніх розмірів, з широкоокруглою розлогою, густою кроною. Міцні нижні скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 55—70°, верхні — майже під прямим.  Квітки середні, блюдцеподібні. Цвітіння середньопізнє. Сорт самобезплідний. Найкращі запилювачі: Айдаред, Корей, Голден Делішес, Кубань спур, Пам'ять Сергєєву, Антонівка кам'яничка, Антонівка звичайна, Кальвіль сніговий, Кальвіль донецький.

Плоди середнього або вище середнього і навіть великого розміру, за формою від сплощеної округло-конічної до плоско-округлої, де асиметричні; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або яскраво-зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчастих утворень до 7 мм в діаметрі з оржавленістю по поверхні, іноді до 2-3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність тьмяно-малинового на сонячному боці рум'янцю, особливо при пізньому зніманні.  М'якуш білий, з зеленуватим відтінком, посеред періоду зберігання — світло-кремовий, щільний, дуже соковитий, ароматний, відмінного гармонійного смаку, винно-солодкий, з приємним пряним присмаком. 

Термін знімання плодів — кінець вересня — початок жовтня. Плоди добре утримуються до знімання. Тривалість зберігання — до червня. Плоди споживаються у свіжому вигляді, мають високе десертне і дієтичне значення.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Зелений
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

яблуня Симмиренко, Ренет Симиренко, саджанці яблуні Симиренко