Плющ звичайний "Сагіттіфолія" (Плющ звичайний зірчастий)

Модель: Hedera helix "Sagittifolia"
59.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Плющ звичайний "Сагіттіфолія", або Плющ звичайний зірчастий (Hedera helix "Sagittifolia") - оригінальний сорт плюща звичайного з красивими зірчастими насичене-зеленим листками.

Рослина має форму плетучої або грунтопокровної ліани, з довжиною стебла до 20 м. Темп зростання повільний. Листя вічнозелені, глянцеві, гладкі, насичено-зелені, зірчастої форми. Форма листа може відрізнятись в залежності від місця розташування рослини.

Плющ "Сагіттіфолія" віддає перевагу вологому, добре дренованому, лужному грунту. Морозостійкість сорту висока, проте не рекомендується його висаджувати на протягах. Плющ легко піднімається на будь-які поверхні - на прямі стіни, на стовпи, на дерева, на огорожі, на альтанки і арки. При відсутності вертикальних опор пагони стеляться по землі.

Використовується в садах і на присадибних ділянках для створення ландшафтних композицій, для заплітання будівель, альтанок, огорож, арок, електричних стовпів і інших вертикальних елементів. У посадках поруч з іншими класичними сортами плюща контрастує завдяки відмінною формою листків.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 20 см
Вік садженця 1 рік
Форма дорослої рослини 10 - 20 м
Колір Насичено-зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці плюща Сагіттіфолія, саджанці плюща зірчастого, Hedera helix "Sagittifolia"