Піраканта яскраво-червона "Red Column" / 30-40 см / C1

Модель: Pyracantha coccinea "Red Column"
75.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Піраканта яскраво-червона "Ред Колумн" (Pyracantha coccinea "Red Column") - сорт піраканти яскраво-червонї з яскраво-червоними ягодами.

Кущ напіввічнозелений, заввишки 2 - 2,5 м. Крона діаметром до 2 м, густа, широкоокругла, густо покрита листям. Листки шкірясті, блискучі, голі, яскраво зелені, восени яскраво червоні, довго тримаються на кущі, опадають лише при настанні великих морозів. Квітки численні, білі, зібрані в густі щитках до 4 см діаметром. Плоди великі, кулясті, при повному дозріванні яскраво-червоні, зберігаються на гілках протягом всієї зими.

Піраканта не вимоглива до якості і складу грунту. Висаджувати рекомендується в захищеному від північних вітрів і протягів місці, при відсутності сильних морозів і протягів листя тримається аж до весни. Морозостійкість висока. Добре переносить формуючу обрізку. Піраканту необхідно обрізати в середині літа, а не весною.

Використовується в одиночних у групових посадках в садах і парках, для створення різноманітних ланшафтних композицій, для створення живоплотів.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 2 - 2,5 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

піраканта, вічнозелений кущ