Ожиномалина Букінгем Тайберрі

Модель: Ожиномалина Букінгем Тайберрі
59.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Ожиномалина Букінгем Тайберрі - супер-ранній, безколючковий, промисловий ожиново-малиновий гібрид, отриманий в Шотландському науково-дослідному інституті садівництва в результаті схрещування ожини Avrora і ранньої малини Malling Jewel.

Кущ високий, напівсланкий. Пагони потужні, еластичні, дуже гнучкі, завдовжки 2 - 2.5 м (макисмально до 4 - 4,5 м). Пагонів дає небагато. Шипи відсутні. Плодові гілочки короткі. Підв'язка на опори обов'язкова.

Плоди великі, красиві, яскраво-червоні, яскраво-бордові, в повній стиглості - темно-бордові, ароматні, завдовжки до 5 см, і вагою до 10 -15 г, зібрані в кисті по 5 - 7 шт. Смакові якості дуже хороші - смак кисло-солодкий. Ягоди підходять для споживання в свіжому вигляді і для всіх видів переробки. Товарність і транспортабельність ягоди висока.

Плодоношення раннє. Врожайність висока, становить близько 5 - 6 кг з куща або 10 - 15 т / га. Сорт невибагливий у вирощуванні. Стійкість до грибкових захворювань висока. Морозостійкість відносно висока. На зиму рекомендується знімати пагони з опор і укладати на землю, для укриття сніговим покривом. Ожиномалина Букінгем Тайберрі підходить для промислового вирощування.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Срок дозрівання Супер-ранній
Колір Яскраво-червоний
Смак Кисло-солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ожиномалина, промисловий сорт ожиномалини