Малина Глен Ампл

Модель: Малина Глен Ампл
35.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Глен Ампл (Glen Ample) - популярний літній сорт малини середньораннього строку дозрівання. Сорт виведений в Шотландському інституті садівництва в 1996 році.

Плодоношення триває до місяця, з середини липня і до кінця липня або майже середини серпня. Урожайність сорту дуже висока, становить до 6 кг ягід з одного куща. Морозостійкість і посухостойкость високі. Стійкість до грибкових захворювань і до шкідників високі. До складу грунту сорт не дуже вимогливий, хоча краще плодоносить на родючийхгрунтах.

Пагони високорослі, середня висота становить 1,5 - 2 м, максимальна 3 - 3,5 м. Листки темно-зелені з білим нальотом. Сорт не має шипів ні на основних ні на латеральних пагонах. На кожній гілці зав'язується більше 20-ти ягід, це дає дуже велике навантаження на основний пагін, тому рослина потребує підв'язки на шпалери.

Ягоди великі, середньою вагою 6 г, максимальною вагою до 10 г, конічні, округлі, правильної форми. Колір ягід червоний, в повному дозріванні - темно-червоний. Смак солодкий, приємний. Дегустаційна оцінка - 9 балів з 10. Плоди добре переносять транспортування. Підходять ягоди для всіх способів переробки і для комерційного використання.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Форма дорослої рослини 1,5 - 2 (3,5) м
Срок дозрівання Середньоранній
Колір Червоний
Смак Солодкий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

малина, комерційний сорт малини, високоурожайний сорт малини