Лохина "Торо"

Модель: Лохина "Торо"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Лохина "Торо" або чорниця садова "Торо" - хороший промисловий великоплідний сорт лохини, середнього строку дозрівання. Сорт виведений в США.

Кущ сильнорослий, з розлогою кроною, заввишки 1,8 - 2 м. Вимагає щорічної обрізки.

Ягоди великі, одномірні, діаметром 17-20 мм., середньою масою - близько 2 г, максимальною масою - до 4 г, округло-сплюсненої форми, сині з товстим блакитним нальотом, зібрані в грона по 15-25 шт. і більше. Смак солодкий, десертний. Ягоди підходять для вживання в свіжому вигляді і для всіх видів переробки.

Термін дозрівання середній, плоди починають дозрівати з початку серпня. Врожайність висока, становить близько 6-9 кг з куща. Транспортабельність і товарність ягід висока, стиглі ягоди добре зберігаються при низьких температурах. Сорт підходить для механізованого збирання.

Лохина потребує пухкого, добре дренованого, кислого грунту. Для цього при посадці в ямки додають суміш з кислого торфу, піску, хвої і хвойної тирси. Лохина не переносить застою води. Висаджувати лохину необхідно на сонячних ділянках. Зимостійкість висока. Стійкість до грибкових захворювань висока. Посухостійкість висока.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Форма дорослої рослини 1,8 - 2 м
Срок дозрівання Середній
Колір Синій
Смак Солодкуватий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

лохина, промисловий сорт лохини, високоурожайний сорт лохини