Лапчатка кущова "Голдфінгер" (П'ятислистник "Голдфінгер")

Модель: Potentilla fruticosa "Goldfinger"
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Лапчатка кущова "Голдфінгер" або П'ятислистник "Голдфінгер" (Potentilla fruticosa "Goldfinger") - сорт лапчатки кущової, листопадного квітучого чагарника з великими жовтими квітами, найвищий сорт цього виду.

Кущ висотою до 1,3 м і шириною до 1,5 м. Крона густа, широкоокругла, з пряморослими гілками. Листки дрібні, до 3 см завдовжки, складаються з 3-7 листочків, темно-зелені. Квітки досить великі (майже в два рази більше, ніж у інших сортів), діаметром до 5 см, яскраво-жовті, рівномірно розкидані по всьому кущу, довгоквітучі, розкриваються в червні і зберігаються на кущах до кінця жовтня.

Лапчатка кущова помірно вимоглива до складу грунту, найкраще підходять для неї родючі суглинки. Сорт світлолюбний, переносить легке затінення. Зимостійкість висока. Вимагає обов'язкової весняної обрізки і видалення старих пагонів для підтримки крони в декоративному стані.

Використовується для одиночних і групових посадок, створення щільних живих квітучих огорож, бордюрів, деревно-чагарникових груп, квітників. Рекомендується для створення стрижених форм.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 1,2 м
Колір Жовтий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

лапчатка, квітучий кущ