Кизильник Даммера

Модель: Cotoneaster dammeri
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Кизильник Даммера (Cotoneaster dammeri, syn .: Cotoneaster humifusa) - не колючий, вічнозелений чагарник сімейства Розових, походженням з Китаю.

Кущ вічнозелений, сланкий, заввишки до 20 - 30 см, діаметром до 1,5 м. Вид швидко зростаючий, річний приріст становить близько 50 см в ширину. Пагони червонувато-коричневі, майже притиснуті до землі і частково вкорінюються, розгалужуються в одній площині. Листки зверху темно-зелені, блискучі, знизу сіро-зелені, дрібні, 1-2 (3) см в довжину і 0,7-2,2 см в ширину, шкірясті, еліптичні або оберненояйцевидні, довго не опадають. Восени стають пурпуровими. Квіти дрібні, 0,5-1 см в діаметрі, сидячі, білувато-рожеві, ароматні. Цвіте з травня по червень. Плоди яскраво-червоні, майже кулясті ягоди, 6-7 мм в діаметрі, зберігаються на гілках до весни.

Кизильник Даммера не вимогливий до складу грунту, хоча краще росте на вологих, добре дренованих грунтах. Посухостійкість висока. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках, хоча рослина може переносити і лекгу півтінь. Морозостійкість середня, але при достатньому сніговому покриві зимує нормально. Добре переносить формуючу обрізку.

Використовується як грунтопокривна рослина в садах і парках, при створенні альпійських гірок, кам'янистих садів і рокаріїв, для створення зелених килимових покриттів, для озеленення кам'яних схилів.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Висота дорослої рослини 0,2 - 0,3 м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

кизильник, вічнозелений кущ, грунтопокривна рослина