Купрессоціпаріс Лейланда "Голд Райдер"

Модель: Cupressocyparis leyilandii "Gold Rider"
97.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Купрессоціпаріс Лейланда "Голд Райдер" (Cupressocyparis leyilandii "Gold Rider") - сорт купрессоціпаріса Лейланда виведений 50 років тому в Ірландії. Сорт відрізняється пірамідальної кроною, жовтими чоловічими і коричневими жіночими плодами.

Дерево заввишки до 5 м. Темп зростання інтенсивний, щорічний приріст становить 70 - 100 см. Крона пірамідальної форми. Хвоя лускоподібна, плеската, весною і влітку світло-зелена, восени жовтіє. Шишки маленькі, коричневі.

Купрессоціпаріс може рости на будь-яких, в тому числі бідних кислих і лужних грунтах. Морозостійкість і засухостойкость високі. Вітростійкість висока. Дерево любить сонце, але при цьому добре переносить півтінь. Використовується як в одиночних так і в групових посадках. Часто використовується для створення живоплотів. Добре переносить стрижку. При обрізанні купрессоціпаріс виділяє сік, який при потраплянні на шкіру викликає сильне подразнення.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 5 м
Колір Зелений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці купрессоціпаріса Лейладна Голд Райдер, кипарисовик Лейланда Голд Райдер, Cupressocyparis leyilandii "Gold Rider"