Нектарин "Хард Блейз" (Hard Blaser)

Модель: Prunus persica var. nucipersica "Hard Blaser"
90.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Хард Блейз (Hard Blaser) - сорт нектарина канадської селекції. Сорт Хард Блейз - самозапильний, висаджувати поруч інші сорти для запилення немає необхідності. Вступає в плодоношення на 3-4 рік після посадки. Морозостійкість висока. Стійкий до хвороб, має високий імунітет до кучерявості листя і до більшості грибкових захворювань. Рекомендується проводити профілактичні обробки фунгіцидами.

Дерева потужні, з розлогою, округлою кроною.

Плоди середні і великі, масою 120-180 гр.. Шкірочка без опушення, гладенька, від м'якоті не відділяється, зеленувато-оранжевого забарвлення, з великим коричнево-бордовим рум'янцем, що займає значну частину плода. М'якоть жовто-оранжева, з камерою малинового кольору, середньої соковитості і волокнистості, солодка, з приємною освіжаючою кислинкою. Смакові якості м'якоті оцінюються дуже високо - плоди соковиті і ароматні, їх можна вживати свіжими, або використовувати для приготування соку, варення, цукатів, десертів.

Терміни дозрівання плодів - друга декада серпня. Транспортабельність плодів висока, без холодильника зберігаються близько тижня.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Срок дозрівання Середина серпня
Колір Зеленувато-оранжевий з коричнево-бордовим рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

нектарин Хард Блейз, саджанці нектарину Хард Блейз