Катальпа бігнонієвидна (Катальпа звичайна)

Модель: Catalpa bignonioides

Доступні варіанти


45.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Катальпа бігнонієвидна, або катальпа звичайна, або катальпа бузколиста, або Папіросне дерево (Catalpa bignonioides) - листопадне дерево з сімейства Бігнонієвих, родом з Північної Америки. В Європу завезена в XVIII столітті.

Дерево заввишки в дорослому віці до 10 м, в 10-річному віці близько 5 м. Крона широко-округла. Листя серцевидне, довжиною до 20 см, шириною одного до 15 см, насичено-зелені. Темп зростання швидкий, щорічний приріст може складати до 1 м. Квітки білі, з червоною облямівкою, діаметром до 5 см, зібрані в пірамідальні суцвіття довжиною до 20 - 25 см. Цвіте на початку - середині червня, тривалість цвітіння 3 - 4 тижні. Цвісти починає на 3 - 4 році життя. Плоди - стручки довжиною до 40 см, світло-коричневі.

Катальпа віддає перевагу помірно родючим вологим добре дренованим грунтам, хоча в цілому до складу грунту не дуже вимоглива. Висаджувати рекомендується на сонячних, захищених від північних вітрів ділянках. Морозостійкість висока, в молодому віці середня. Молоді рослини на 1 - 2 року життя рекомендується вкривати в період сильних морозів.

Використовується як декоративне дерево в одиночних і групових посадках в садах і парках, в міському озелененні, при створенні великих ландшафтних композицій, при створенні алей. Також катальпа є цінною медоносною рослиною.

Характеристики
Форма дорослої рослини 10 м
Зона морозостійкості USDA Висока
Вічнозелена / Листопадна Листопадна
Відношення до вологості Вологолюбива
Вимоги до грунту Невимоглива
Посухостійкість Висока
Відношення до освітлення Сонце

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари