Калоцедрус (Річковий кедр каліфорнійський, Лібоцедрус)

Модель: Calocedrus decurrens
149.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Калоцедрус, або Калоцедрус каліфорнійський, або Лібоцедрус, або Річковий кедр запашний, або Річковий кедр ладанний, або Річковий кедр каліфорнійський (Calocedrus decurrens) - хвойне вічнозелене дерево родини кипарисових. У природі росте в Північній Америці на заході США.

Дерево заввишки 40 - 50 м. Крона спочатку вузькопірамідальна, з віком широкопірамідальна. Кора червонувато-коричнева, борозниста. Хвоя плоска, довжиною до 7 мм, зелена. Шишки складаються з 4 (6) лусочок, дозрівають восени. Дерева різностатеві. Темп зростання швидкий. Тривалість життя 600 - 700 років.

Калоцедрус віддає перевагу вологим добре дренованим вапняковим грунтам, сухі грунти переносить погано. Морозостійкість висока, витримує зниження температури до -30 °.

Використовується як декоративна культура для одиночних і групових посадках в великих парках. Також можна використовувати як лесоформуючу культуру. Висаджувати як лісову культуру рекомендується уздовж річок і вологих схилів, в Південній частині України. Річковий кедр має цінну щільну міцну червону деревину, стійку проти гниття.

Характеристики
Висота саджанця 20 - 30 см
Вік садженця 3 роки
Висота дорослої рослини 40 - 50 м
Колір Зелений
Морозостійкість Висока, до -30°
Вічнозелена / Листопадна Вічнозелена
Відношення до вологості Вологолюбивий
Вимоги до грунту Вапняковий, вологий
Посухостійкість Низька
Швидкість росту Висока
Відношення до освітлення Сонце, півтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари