Груша зимова "Марія"

Модель: Pyrus communis "Марія"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Марія" - пізньозимовий сорт, виведений на Кримській дослідній станції садівництва. Врожайність висока і стабільна. В плодоношення вступає на 2 - 4 рік після посадки. Зимостійкість висока, відрізняється високою стійкістю проти парші. Кращі запилювачі: Гранд Чемпіон, Якимівська, Жанна Д'Арк.

Дерево середньо- або слаборосле, крона компактна, в перші роки росту пірамідальна, потім широкопірамідальна. Генеративні бруньки утворюються на кільчатках і однорічних пагонах. Зацвітає дерево в пізні терміни, квітки досить стійкі до заморозків.

Плоди дуже великі, середня маса 220 г, максимальна - 350 г, одномірні, видовжено-грушоподібні, з гладкою поверхнею. Плодоніжка середньої довжини і товщини, вигнута; шкірка гладка, тонка, суха, з численними дрібними зеленими і сірими підшкірними крапками. Блюдце глибоке, вузьке. Чашечка неопадаюча, напіввідчинена. Основне забарвлення в момент знімною 'зрілості жовтувато-зелене, в період споживання - золотисто-жовте. Покривне забарвлення проявляється у вигляді яскравого червоно-кармінного рум'янцю. М'якоть кремова, соковита, тане, масляниста, відмінного кисло-солодкого смаку.

Знімна зрілість плодів настає в першій декаді жовтня. Зберігаються плоди до березня, в холодильнику - до травня.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 2,5 - 3,5 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Жовтий з яскраво-червоним рум'янцем
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ВА-29)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

груша Марія, саджанці груші Марія, саджанці зимової груші