Груша осіння "Конференція"

Модель: Pyrus communis "Конференція"
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Конференція" - осінній сорт груші, виведений в Британській імперії в кінці XIX століття. Сорт стабільний і високоврожайний.

Дерево заввишки близько 5 м, середньо- або сильноросле (пагони за сезон додають 40-60 см в залежності від погодних умов). Крона широка і густа, пірамідальна або конусоподібна. Нові пагони відходять від материнських під досить гострими кутами. Характерна сильна залистяність.

Плоди дуже соковиті і солодкі, досить великого розміру. Середня вага однієї груші - 135-150 г, дуже великі або дуже дрібні екземпляри трапляються рідко. Форма подовжена, схожа на пляшку. Шкірочка матова, щільна, іноді навіть дещо жорстка, зеленувато-жовтого кольору. М'якоть жовтого, кремового або рожевого кольору, масляниста, буквально тане на язиці, дуже соковита і ароматна, дрібнозерниста, м'яка, але при цьому досить щільна. Плодоніжка у цій груші коротка, але товста, вигнута дугою. Плоди містять лимонну, яблучну і щавлеву кислоту, яка нормалізує травлення, а також вітаміни С, А і групи В. Серед корисних мікроелементів можна відзначити наявність йоду, калію, кальцію, магнію, міді, фосфору, заліза і цинку. У шкірці присутній танін, що надає плодам характерний терпкий присмак.

Знімна стиглість плодів настає в другій або початку третьої декади вересня.


Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Середній
Колір Зеленувато-жовтий
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ВА-29)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

груша Конференція, саджанці груші Конференція, саджанці осінньої груші