Яблуня "Гренні Сміт"

Модель: Гренні Сміт
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Яблуня "Гренні Сміт" - зимовий сорт яблуні, виведений в Австралії в 1868-му році. Це скороплідний сорт з регулярним плодоношенням. Яблуня вступає в період плодоношення через 2-3 роки після посадки.

Дерево середньоросле, швидко росте в період вегетації, після початку плодоношення ріст дерева сповільнюється. Максимальна висота яблуні - 3-3,5 м. Формування крони рекомендується робити з 2-го року після висадки дерева в саду. Листя плодового дерева мають яскраво-зелений колір, не щільні. Цвіте яблуня Гренні Сміт одночасно з пізніми сортами яблунь. Білі великі квіти зібрані в суцвіття. Тривалість цвітіння середньої тривалості.

Плоди великі, максимальна вага досягає 300 г, круглої або овальної форми, яскраво-зелені зі світлими вкрапленнями і з помірним восковим нальотом, який захищає плоди від пошкоджень і шкідників. З сонячної сторони на плодах зустрічаються рожево-червоні цятки. Шкірочка яблука щільна, м'якоть світла, соковита і помірно тверда. На смак плоди кисло-солодкі. Солодкість проявляється в процесі зберігання яблук. Аромат відсутній. Якщо плід не дозрів, він практично позбавлений смаку. Мала кількість цукрів робить яблука Гренні Сміт дієтичним продуктом. Сорт визнаний особливо цінним через високий вміст корисних мікроелементів та вітамінів і низького рівня цукру.
Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 110 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 3,5 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Яскраво-зелений
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

яблуня Гренні Сміт, саджанці яблуні Гренні Сміт