Граб звичайний (Граб європейський)

Модель: Cárpinus bétulus

Доступні варіанти


40.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Граб звичайний або Граб європейський (Cárpinus bétulus) - листопадне дерево з родини Березові. У насадженнях досить декоративний. Кора застосовується для дублення, а внутрішні тканини іноді використовуються для фарбування вовни в жовтий колір. Використовується для створення бонсаїв. Росте повільно, теплолюбивий, тіневитривалий.

Дерево висотою 7-12 м, в окремих випадках до 25 м. Стовбур діаметром до 40 см, ребристий, іноді слабо скручений. Крона дуже густа, циліндрична, на вершини заокруглена. Кора молодих дерев сріблясто-сіра, з віком глибоко розтріскується. Гілки тонкі, довгі; крайні навесні звисають, влітку прямі; молоді пагони бурі. Листя овальне або довгасто-овальне, загострене, біля основи округле або слабо нерівнобічні-серцеподібне, довжина до 15 см, ширина 5 см, зверху темно-зелене, щільне, майже голе, з черешком довжиною до 15 мм. Однодомна рослина. Цвіте в квітні - травні. Плодоносить у вересні-жовтні.

Плід - невеликий, овальний, злегка сплюснутий, блискучий, бурий горіх, 3-6 мм в довжину, з 7-11 ребрами, знаходиться в покривному листку. У кожній сережці зазвичай 10-30 горіхів. В 1 кг 30-35 тисяч обескрилених горішків.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 60 - 80 см
Вік садженця 2 роки
Форма дорослої рослини 7 - 12 (25) м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Граб звичайний, граб європейський, граб кавказький, саджанці граба