Яблуня "Голден Делішес"

Модель: Malus domestica "Golden Delicious"
65.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Голден Делішес" (Golden Delicious) - дуже популярний, пізньоосінній або ранньозимовий сорт яблук американської селекції, виведений в 1890 р. Засухостійкість сорту хороша, морозостійкість вище середньої. Сорт скороплідний, регулярно плодоносить. Придатний до інтенсивних технологій вирощування. Транспортабельність висока. Стійкість до парші та глеоспоріозної гнилі - сильна, до борошнистої роси - середня.

Дерево від середньо- до сильно рослого. Крона округла, піднесена, середньої густини, з великим числом укорочених пагонів.

Плоди середнього та вище середнього розміру 150-200г, округло-конусоподібні, злегка ребристі. Шкірочка суха, злегка блискуча, зеленувато-жовта, іноді з сонячної сторони з ніжним лососевим рум'янцем.

Знімна зрілість настає в кінці вересня - першій декаді жовтня. Плоди зберігаються в підвалі до лютого місяця, в холодильнику - до квітня. Основні призначення сорту - споживання в свіжому вигляді, при переробці рекомендується для отримання освітлених соків з вираженим солодким смаком.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Пізній (ранньозимовий)
Колір Жовто-зелений
Смак Солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре