Яблуня "Гала Маст"

Модель: Гала Маст
79.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


"Гала Маст"- один з найпопулярніших клонів сорту Гала, що утворився в результаті брунькової мутації. Він був виявлений в Новій Зеландії. Зимостійкість середня, стійкість до парші та бактеріального опіку середня, а до борошнистої роси - нижча за середню.

Дерева, як і у вихідного сорту, середньорослі, з ширококонусовидною середньозагущеною кроною. Легко піддається сучасним способам формування. Цвіте в середньопізні строки. Добре запилюється сортами Ельстар, Глостер, Айдаред. Плодоносить переважно на двох-трьохрічних кільчатках і на приростах минулого року. У фазу плодоношення вступає рано, врожайність висока, проте без проріджування зав'язей схильний до періодичності плодоношення.

Плоди більші, ніж у сорту Гала, трохи ширші в зоні чашечки. 80% плодів мають діаметр 70 мм, а середня їх маса становить 160-170 г. Нині Гала Маст залишається самою крупноплідною варіацією Гали. Плоди одномірні, округло-конічні, набувають характерного забарвлення в кінці серпня. До знімною зрілості всю поверхню плоду покриває інтенсивний розмито-червоно-карміновий рум'янець, значно більш яскравий і привабливий, ніж у вихідного сорту. М'якоть жовтувато-кремова, дрібнозерниста, щільна, соковита з легким ароматом, кислувато-солодка.

Знімна зрілість плодів настає в другій половині вересня. При затримці зі збором плоди не осипаються, але можуть розтріскуватися. У холодильнику плоди Гали Маст зберігаються 5-6 місяців.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 120 - 170 см
Форма дорослої рослини 3 - 3,5 м
Срок дозрівання Пізній (зимовий)
Колір Червоний
Смак Кислувато-солодкуватий
Якість саджанця Щеплений (підщепа ММ-106)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

яблуня Гала Маст, саджанці яблуні Гала Маст