Фундук Косфорд

Модель: Косфорд
109.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Косфорд - сорт фундука, виведений в Англії, в місцевості Косфорд в 1816 г. Сорт скороплідний і високоврожайний. Зимостійкість середня. Висаджувати рекомендується на захищеній від вітру місцевості. Кращі запилювачі Галле, Ламберта червонолистий. Він є хорошим обпилювачем для багатьох сортів: Галле, Чудо з Больвіллер, Вебба цінний, Ноттингемський.

Кущ сильнорослий, має високу, густу крону. Листя темно-зелене, широке, овальне або загострене яйцевидно, трохи шорстке, велике, восени червоніє. Сережки численні, довгі, гнучкі, коричневого забарвлення. Період цвітіння - ранній. Плодова обгортка трохи довша, ніж горіх, біля основи щільно прилягає до горіха, зверху широко розкрита, зморщена і нерівна. Горіхи легко випадають.

Горіхи великі, довгі, шірокоеліпсовидні, на кінцях трохи приплюснуті і плавно округлені. Шкаралупа досить тонка, жовто-коричнева, у міру дозрівання переходить в червоно-коричневу. Основа середньої величини, світла, чотирикутна або багатокутна, трішки опукла. Ядро покрите гладкою, коричневою, волокнистою оболонкою, але не дуже щільно заповнює шкаралупу.

Горіхи дозрівають в 2-й або 3-й декаді вересня.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 50 - 90 см
Вік садженця 2 роки
Форма дорослої рослини 3 - 4 м
Срок дозрівання Вересень
Якість саджанця Вегетативний відсадок

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

фундук Косфорд, саджанці фундук Косфорд