Церцидифіллум японський (Багрянник японський) / 25 см / С2

Модель: Cercidiphyllum japonicum
125.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Церцидифіллум японський, або Баргянник японський, або Круглолистник японський, або Пряникове дерево (Cercidiphyllum japonicum) - оригінальне декоративне листопадне дерево родини Багрянникові, єдиний представник роду. 

Дерево висотою до 10 - 12 м, і шириною крони до 6 м. Кроеа широко-пірамідальна, розлога. Багрянник - рослина дводомна. Швидкість росту середня. Листки округлої або серцевидної форми, зубчасто-пильчасті, весною рожево-пурпурові, влітку синювато-зелені, восени золотисті або багряні. Після дощів та восени листки мають характерний пряниковий карамельний запах, звідси й назва - "пряникове дерево". Квітки мало виразні. Цвіте до розпускання листя. Коренева система поверхнева.

До складу грунтів багрянник невибагливий, проте краще росте на вологих добре дренованих грунтах. Висаджувати рекомендується в напівтіні, на сонці листя може вигорати, втрачаючи свою яскравість. Стійкість до грибкових захворювань та ураження шкідниками висока. Морозостійкість висока.

Використовується в одиночних та групових посадках в садах та парках, в міському озелененні, при створенні різноманітних ланшафтних композиції та високих живоплотів.

Характеристики
Зона морозостійкості USDA 5

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре