Бересклет Форчуна "Canadale Gold" / 30 см / С1.5

Модель: Euonymus fortunei "Canadale Gold"
85.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Бересклет Форчуна "Канадейл Голд" (Euonymus fortunei "Canadale Gold") - вічнозелений повзучий кущ з густою кроною. Батьківщиною бересклету Форчуна є Китай.

Кущ повзучий, заввишки до 80 см, діаметром до 1,2 м. Крона густа. Темп зростання швидкий, річний приріст становить 40 - 45 см. Листки вічнозелені, шкірясті, блискучі, розташовані парно, округлої форми, темно-зелено-мармурового кольору. Краї листя нерівномірно забарвлені лимонно-жовтою облямівкою. Взимку листки набувають рожевого забарвлення.

Бересклет Форчуна не вимогливий до складу і родючості грунту. У молодому віці полюбляє вологий грунт, в дорослому віці добре переносить посуху. У перші роки після посадки бажано поливати в посушливі періоди. Морозостійкість висока. Висаджувати бересклет рекомендується на сонячних ділянках, в тіні кущ росте, але листя частково втрачають своє забарвлення. Добре переносить обрізку.

Використовується в малих і середніх садах як грунтопокривна рослина, при облаштуванні альпійських гірок, рокаріїв, кам'яних садів, інших ландшафтних композицій. Добре поєднується з хвойними рослинами.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 0,8 м
Колір Темно-зелений з жовтою облямівкою

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

саджанці бересклету Форчуна Канадейл Голд, Euonymus fortunei "Canadale Gold"