Бересклет Форчуна "Емералд Гайеті"

Модель: Euonymus fortunei "Emerald Gaiety"
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Бересклет Форчуна "Емералд Гайеті" (Euonymus fortunei "Emerald Gaiety") - сорт бересклету Форчуна з невисоким кущем і густими сланкими по землі пагонами.

Кущ вічнозелений, сланкий, грунтопокривний, висотою 20 - 30 см см, і довжиною пагонів до 80 см. Крона густа. Молоді пагони підняті, дорослі стеляться по землі. Листя невеликі, еліпсовидної форми, середина листка зелена, периферія з мармурової текстурою, краї облямовані білою смугою. Восени листя забарвлюється в коричнево-червоний колір, біла облямівка набуває рожевого забарвлення.

Бересклет Форчуна не вимогливий до складу і родючості грунту. У молодому віці віддає перевагу вологому грунту, в дорослому віці добре переносить посуху. У перші роки після посадки бажано поливати в засушливі періоди. Морозостійкість висока. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках і в півтіні. Добре переносить обрізку.

Використовується в малих і середніх садах як грунтопокривна рослина, при облаштуванні альпійських гірок, рокаріїв, кам'яних садів, інших ландшафтних композицій. Добре поєднується з хвойними рослинами.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 20 - 30 см
Колір Зелений з білим

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

саджанці бересклету Форчуна Емерелд Гайєті, Euonymus fortunei "Emerald Gaiety", грунтопокривна рослина