Бересклет Форчуна "Арлекін"

Модель: Euonymus fortunei "Harlequin"
67.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Бересклет Форчуна "Арлекін" (Euonymus fortunei "Harlequin") - сорт бересклету Форчуна з невисоким кущем і листками з оригінальним забарвленням.

Кущ вічнозелений, сланкий, грунтопокривний, висотою 20 - 50 см см, і довжиною пагонів до 1,5 см. Зустрічаючи на шляху перепони з каменів або палети, пагони можуть підніматися вгору, досягаючи висоти до 1,5 м. Крона густа. Молоді пагони підняті, дорослі стеляться по землі. Листя строкаті, овальної форми, зубчасті по краях, супротивно розташовані, довжиною 4 см і шириною 2,8 см, темно-зелені з яскравими біло-кремовими вкрапленнями. Новий приріст листя чисто білий, взимку з рожевим відтінком. Квітки дрібні, непомітні, зелено-жовті. Цвіте в червні - липні.

Бересклет Форчуна не вимогливий до складу і родючості грунту. У молодому віці віддає перевагу вологим грунтам, в дорослому віці добре переносить посуху. У перші роки після посадки бажано поливати в посушливі періоди. Морозостійкість висока. Висаджувати рекомендується на сонячних ділянках і в півтіні. Добре переносить обрізку.

Використовується в малих і середніх садах як грунтопокривна рослина, при облаштуванні альпійських гірок, рокаріїв, кам'яних садів, інших ландшафтних композицій. Добре поєднується з хвойними рослинами.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 0,2 - 0,5 м
Колір Зелений з білим вкрапленням

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

бересклет Форчуна, грунтопокривна рослина, вічнозелений кущ