Бархат Лаваля (Коркове дерево Лаваля) / 20-40 см / 1л

Модель: Phellodendron lavallei
105.00грн.

  • Наявність: Є в наявності


Бархат Лаваля, або Коркове дерево Лаваля (Phellodendron lavallei) - листопадне дерево родини рутових. В зустрічається в Японії, від Бархату амурського відрізняється товщим корковим шаром.

Дерево висотою до 10 м. Крона густа. Стовбур діаметром до 80 см. Кора світло-сіра, зморшкувата, має добре розвинений корковий шар. Листки непарноперисті, зелені, мають неприємний запах. Квітки дрібні, зеленуваті, зібрані в густі китиці. Цвіте в кінці червня. Плід - кістянка чорного кольору. Темп росту швидкий.

Використовується як декоративно-паркове та деревинне дерево. Як декоративне дерево ідеально підходить для одиночних та групових паркових посадок та для міського озеленення. Також бархат ідеально зарекомендував себе в лісових насадженнях та насадженнях в лісозахисних смугах. Має міцну деревину, з якої виготовляють меблі, фанеру, тощо. З кори  виготовляють корок. Бархат амурський - хороший медонос. Медопродуктивність складає до 8 - 12  кг меду з одного дорослого дерева. Дерево невибагливе в догляді. Має високу морозостійкість та посухостійкість. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре