Барбарис Тунберга "Ауреа"

Модель: Berberis thunbergii "Aurea"
77.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Барбарис Тунберга "Ауреа" (Berberis thunbergii "Aurea") - сорт барбарису Тунберга з декоративною округлою кроною і дрібними золотисто-жовтими листками.

Кущ висотою близько 1,0 м і діаметром крони до 1,0-1,5 метра. Крона компактна, округла, щільна. Молоді пагони жовтувато-зелені з поодинокими шипами того ж кольору. Темп росту повільний. Листки дрібні, витончені, лопатчаті або майже округлі, з рівним краєм, довжиною 1-2 см, лимонно-жовті, золотисто-жовті, салатові. Восени листки набувають жовтувато-оранжевого або бронзового забарвлення. Цвіте жовтуватими, мало примітними квітками. Плоди численні, червоні, довго зберігаються на кущах.

Барбарис Тунберга віддає перевагу добре дренованим, вологим, супіщаним і суглинистим грунтам від слабокислих до слаболужних. Свытлолюбивий, але переносить півтінь. У півтіні листя зеленіють і стають лимонно-зеленими, на яскравому сонці обгорають. Морозостійкість і засухостійкість високі. Стійкість до хвороб і шкідників висока. Добре переносить стрижку.

Використовується в садах і парках для створення ландшафтних композицій, для облаштування альпійських гірок, рокаріїв, кам'яних садів, для створення невисоких живоплотів.

Характеристики
Тип кореневої системи Закрита, контейнер Р9
Висота саджанця 10 - 15 см
Форма дорослої рослини 1 м
Колір Золотисто-жовтий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

барбарис Тунберга, вічнозелений кущ