Алича рання "Золото Скіфів"

Модель: Prunus cerasifera "Золото Скіфів"
89.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Золото скіфів - популярний сорт аличі гібридної раннього терміну дозрівання. Виведений в Московській сільськогосподарській академії імені К. А. Тімірязєва. Швидкоплідність висока. Плодоносити починає через 4-5 років після посадки. Зимостійкість висока. Урожайність висока - близько 30 кг плодів з дорослого дерева. Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі китайські сливи, алича сортів Подарунок Санкт-Петербургу, Рубінова, Павловська жовта.

Дерево середньоросле, висотою 2,5-3 м, з розлогими звисаючими вниз гілками і рідкою кроною. При правильній обрізці рослина більше нагадує чагарник, а не дерево.

Плоди середньою масою 35-40 г. Форма кругла, злегка витягнута уздовж вертикальної осі. Колір сонячно-жовтий, іноді з легким помаранчевим або бурштиновим відтінком. Часто спостерігається тонкий білуватий наліт. Бічний шов майже не виражений. Шкірочка щільна, але не товста і не груба. М'якоть трохи світліша шкірки. Кісточка невелика, досить легко відділяється від м'якоті. Плоди підходять як для вживання в свіжому вигляді, так і для всіляких домашніх заготовок на зиму.

Знімна стиглість плодів настає в другій декаді липня.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 140 - 170 см
Форма дорослої рослини 2,5 - 3 м
Срок дозрівання Ранній
Колір Жовтий
Смак Кисло-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

алича Золото Скіфів, саджанці аличі Золото Скіфів, саджанці жовтої аличі