Алича середньостигла "Гек"

Модель: Prunus cerasifera "Гек"
89.00грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Гек - середньостиглий гібрид аличі, отриманий шляхом селекції від саджанця сливи китайської скороплідної, прищепленої живцем аличі сорту Відмінниця. Виведений в Криму.

Дерево середньоросле, досить швидко зростає, крона середньої загущеності, округлої форми. Стовбур рівний, товщина його середня, колір - характерний сірий.

Плоди мають великий розмір, досягаючи маси 28-31 грам. Форма плоду - трохи асиметрична яйцеподібна з широкою основою. Черевний шов виражений досить помітно, розташований точно посередині плоду. Шкірочка фрукта досить щільна, в міру еластична, має характерний восковий наліт, від м'якоті відділяється погано. Забарвлення шкірки - жовте, якщо плід визрівав під сонцем, то у нього буде рожево-оранжевий рум'янець. М'якоть не дуже соковита, смак приємний, в міру цукристий, солодкий з незначною кислинкою. Дегустаційна оцінка 4,2 бала. Сорт придатний для вживання і в свіжому вигляді, і для різних заготовок.

Знімна стиглість плодів настає в другій половині липня. Період плодоношення розтягується від місяця до півтора. Транспортабельність плодів висока.

Характеристики
Тип кореневої системи Відкрита
Висота саджанця 140 - 170 см
Форма дорослої рослини 2,5 - 3 м
Срок дозрівання Середній
Колір Жовтий
Смак Кислувато-солодкий
Якість саджанця Щеплений (підщепа алича)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

алича Гек, саджанці великоплідної аличі